Doprava a platba ČR

Dodací podmínky a dopravné 

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu. V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení na adrese: www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.
Po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit následující:

  • dodání zásilky dopolední pochůzkou
  • uložení na poště bez pokusu o doručení
  • uložení na jiné ukládací poště
  • posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Pokud si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslán zpět.

Dopravné za 1 balík při platbě předem na účet Kč bez DPH
   
balík o hmotnosti do 30 kg 175.-

 

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od potvrzení odeslání vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude balík čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.

Pokud si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslán zpět.

Dopravné za 1 balík při platbě předem na účet Kč bez DPH
   
balík o hmotnosti do 30 kg 175.-

 

Zásilková společnost PPL

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky.

Naše zásilky jsou posílány vždy nadstandardním způsobem dodání a to jako dodání na soukromou adresu. Při tomto způsobu dodání Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Hmotnost zásilky je vždy vypočítána a zobrazena v košíku při objednávce.

Dopravné za 1 balík při platbě předem na účet Kč bez DPH
balík o hmotnosti do 1kg 89.-
balík o hmotnosti do 10kg 94.-
balík o hmotnosti do 30kg 104.-
balík o hmotnosti do 50kg 150.-

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej v potvrzení o odeslání zásilky, v sekci Faktury i ve svém e-mailu) vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo ve formuláři na stránkách PPL

 

Doběrečné

Pokud budete balík platit při převzetí dobírkou, je nutné připočítat doběrečnou částku 50Kč bez DPH